2013-2014 PTT 1. Lig Fikstürü

0
Forex piyasalarında siz de kazanmak istiyorsanız tıklayın!

ptt 1lig fikstürü

2013 – 2014 PTT 1. Lig Fikstürü belirlendi. 17 – 18 – 19 Ağustos tarihlerinde başlayacak yeni sezonun 38 haftalık maç programı şu şekildedir;

1. Hafta

Şanlıurfaspor – Karşıyaka
Bucaspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Balıkesirspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Boluspor – Adana Demirspor
Samsunspor – İstanbul BBSK
Adanaspor A. Ş. – Orduspor
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Denizlispor
Ankaraspor A. Ş. – Manisaspor
1461 Trabzon – Fethiyespor

2. Hafta

İstanbul BBSK – Bucaspor
Adana Demirspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Orduspor – Mersin İdmanyurdu
Karşıyaka – Adanaspor A. Ş.
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Samsunspor
Manisaspor – Şanlıurfaspor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Ankaraspor A. Ş.
Fethiyespor – Balıkesirspor
Denizlispor – 1461 Trabzon

3. Hafta

Şanlıurfaspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Bucaspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Balıkesirspor – Denizlispor
Mersin İdmanyurdu – Karşıyaka
Samsunspor – Fethiyespor
Adanaspor A. Ş. – Manisaspor
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Boluspor
Ankaraspor A. Ş. – İstanbul BBSK
1461 Trabzon – Adana Demirspor

4. Hafta

İstanbul BBSK – Şanlıurfaspor
Adana Demirspor – Balıkesirspor
Karşıyaka – Orduspor
Boluspor – 1461 Trabzon
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Ankaraspor A. Ş.
Manisaspor – Mersin İdmanyurdu
Fethiyespor – Bucaspor
Denizlispor – Samsunspor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Adanaspor A. Ş.

5. Hafta

Şanlıurfaspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bucaspor – Denizlispor
Mersin İdmanyurdu – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Balıkesirspor – Boluspor
Samsunspor – Adana Demirspor
Adanaspor A. Ş. – İstanbul BBSK
Orduspor – Manisaspor
1461 Trabzon – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Ankaraspor A. Ş. – Fethiyespor

6. Hafta

İstanbul BBSK – Mersin İdmanyurdu
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Balıkesirspor
Adana Demirspor – Bucaspor
Boluspor – Samsunspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Adanaspor A. Ş.
Manisaspor – Karşıyaka
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Orduspor
Denizlispor – Ankaraspor A. Ş.
Fethiyespor – Şanlıurfaspor

7. Hafta

Şanlıurfaspor – Denizlispor
Bucaspor – Boluspor
Balıkesirspor – 1461 Trabzon
Mersin İdmanyurdu – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Samsunspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Karşıyaka – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Adanaspor A. Ş. – Fethiyespor
Orduspor – İstanbul BBSK
Ankaraspor A. Ş. – Adana Demirspor

8. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Bucaspor
1461 Trabzon – Samsunspor
İstanbul BBSK – Karşıyaka
Adana Demirspor – Şanlıurfaspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Orduspor
Boluspor – Ankaraspor A. Ş.
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Manisaspor
Fethiyespor – Mersin İdmanyurdu
Denizlispor – Adanaspor A. Ş.

9. Hafta

Şanlıurfaspor – Boluspor
Mersin İdmanyurdu – Denizlispor
Bucaspor – 1461 Trabzon
Manisaspor – İstanbul BBSK
Karşıyaka – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Samsunspor – Balıkesirspor
Adanaspor A. Ş. – Adana Demirspor
Orduspor – Fethiyespor
Ankaraspor A. Ş. – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor

10. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Şanlıurfaspor
İstanbul BBSK – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
1461 Trabzon – Ankaraspor A. Ş.
Adana Demirspor – Mersin İdmanyurdu
Boluspor – Adanaspor A. Ş.
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Manisaspor
Balıkesirspor – Bucaspor
Denizlispor – Orduspor
Fethiyespor – Karşıyaka

11. Hafta

Şanlıurfaspor – 1461 Trabzon
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Mersin İdmanyurdu – Boluspor
Manisaspor – Fethiyespor
Bucaspor – Samsunspor
Karşıyaka – Denizlispor
Adanaspor A. Ş. – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Orduspor – Adana Demirspor
Ankaraspor A. Ş. – Balıkesirspor

12. Hafta

1461 Trabzon – Adanaspor A. Ş.
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Mersin İdmanyurdu
Adana Demirspor – Karşıyaka
Balıkesirspor – Şanlıurfaspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – İstanbul BBSK
Boluspor – Orduspor
Samsunspor – Ankaraspor A. Ş.
Fethiyespor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Denizlispor – Manisaspor

13. Hafta

Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Denizlispor
Şanlıurfaspor – Samsunspor
Manisaspor – Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu – 1461 Trabzon
Karşıyaka – Boluspor
Orduspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Adanaspor A. Ş. – Balıkesirspor
İstanbul BBSK – Fethiyespor
Ankaraspor A. Ş. – Bucaspor

14. Hafta

1461 Trabzon – Orduspor
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Karşıyaka
Adana Demirspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Samsunspor – Adanaspor A. Ş.
Boluspor – Manisaspor
Balıkesirspor – Mersin İdmanyurdu
Bucaspor – Şanlıurfaspor
Denizlispor – İstanbul BBSK
Fethiyespor – TKİ Tavşanlı Linyitspor

15. Hafta

Şanlıurfaspor – Ankaraspor A. Ş.
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Boluspor
Manisaspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Mersin İdmanyurdu – Samsunspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Denizlispor
Karşıyaka – 1461 Trabzon
Adanaspor A. Ş. – Bucaspor
Orduspor – Balıkesirspor
İstanbul BBSK – Adana Demirspor

16. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Ankaraspor A. Ş. – Adanaspor A. Ş.
1461 Trabzon – Manisaspor
Adana Demirspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Samsunspor – Orduspor
Boluspor – İstanbul BBSK
Balıkesirspor – Karşıyaka
Bucaspor – Mersin İdmanyurdu
Denizlispor – Fethiyespor

17. Hafta

Fethiyespor – Adana Demirspor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – 1461 Trabzon
Manisaspor – Balıkesirspor
Mersin İdmanyurdu – Ankaraspor A. Ş.
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Boluspor
Karşıyaka – Samsunspor
Orduspor – Bucaspor
Adanaspor A. Ş. – Şanlıurfaspor
İstanbul BBSK – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor

18. Hafta

Adana Demirspor – Denizlispor
Samsunspor – Manisaspor
Boluspor – Fethiyespor
Balıkesirspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Bucaspor – Karşıyaka
Şanlıurfaspor – Mersin İdmanyurdu
1461 Trabzon – İstanbul BBSK
Ankaraspor A. Ş. – Orduspor
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – TKİ Tavşanlı Linyitspor

19. Hafta

İstanbul BBSK – Balıkesirspor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Samsunspor
Fethiyespor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Denizlispor – Boluspor
Manisaspor – Bucaspor
Mersin İdmanyurdu – Adanaspor A. Ş.
TKİ Tavşanlı Linyitspor – 1461 Trabzon
Karşıyaka – Ankaraspor A. Ş.
Orduspor – Şanlıurfaspor

20. Hafta

İstanbul BBSK – Samsunspor
Orduspor – Adanaspor A. Ş.
Karşıyaka – Şanlıurfaspor
Adana Demirspor – Boluspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Balıkesirspor
Manisaspor – Ankaraspor A. Ş.
Denizlispor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Fethiyespor – 1461 Trabzon
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Bucaspor

21. Hafta

Şanlıurfaspor – Manisaspor
Bucaspor – İstanbul BBSK
Mersin İdmanyurdu – Orduspor
Balıkesirspor – Fethiyespor
Samsunspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Adanaspor A. Ş. – Karşıyaka
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Adana Demirspor
1461 Trabzon – Denizlispor
Ankaraspor A. Ş. – Faturavizyon Kahramanmaraşspor

22. Hafta

Adana Demirspor – 1461 Trabzon
Karşıyaka – Mersin İdmanyurdu
İstanbul BBSK – Ankaraspor A. Ş.
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Bucaspor
Boluspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Manisaspor – Adanaspor A. Ş.
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Şanlıurfaspor
Denizlispor – Balıkesirspor
Fethiyespor – Samsunspor

23. Hafta

Şanlıurfaspor – İstanbul BBSK
Bucaspor – Fethiyespor
Balıkesirspor – Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu – Manisaspor
Samsunspor – Denizlispor
Orduspor – Karşıyaka
Adanaspor A. Ş. – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Ankaraspor A. Ş. – TKİ Tavşanlı Linyitspor
1461 Trabzon – Boluspor

24. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – 1461 Trabzon
İstanbul BBSK – Adanaspor A. Ş.
Adana Demirspor – Samsunspor
Boluspor – Balıkesirspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Şanlıurfaspor
Denizlispor – Bucaspor
Manisaspor – Orduspor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Mersin İdmanyurdu
Fethiyespor – Ankaraspor A. Ş.

25. Hafta

Şanlıurfaspor – Fethiyespor
Bucaspor – Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu – İstanbul BBSK
Balıkesirspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Samsunspor – Boluspor
Karşıyaka – Manisaspor
Adanaspor A. Ş. – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Orduspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Ankaraspor A. Ş. – Denizlispor

26. Hafta

1461 Trabzon – Balıkesirspor
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Samsunspor
İstanbul BBSK – Orduspor
Adana Demirspor – Ankaraspor A. Ş.
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Mersin İdmanyurdu
Boluspor – Bucaspor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Karşıyaka
Fethiyespor – Adanaspor A. Ş.
Denizlispor – Şanlıurfaspor

27. Hafta

Şanlıurfaspor – Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu – Fethiyespor
Bucaspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Manisaspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Karşıyaka – İstanbul BBSK
Samsunspor – 1461 Trabzon
Orduspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Adanaspor A. Ş. – Denizlispor
Ankaraspor A. Ş. – Boluspor

28. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Ankaraspor A. Ş.
İstanbul BBSK – Manisaspor
1461 Trabzon – Bucaspor
Adana Demirspor – Adanaspor A. Ş.
Boluspor – Şanlıurfaspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Karşıyaka
Balıkesirspor – Samsunspor
Denizlispor – Mersin İdmanyurdu
Fethiyespor – Orduspor

29. Hafta

Şanlıurfaspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – İstanbul BBSK
Mersin İdmanyurdu – Adana Demirspor
Manisaspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bucaspor – Balıkesirspor
Karşıyaka – Fethiyespor
Adanaspor A. Ş. – Boluspor
Orduspor – Denizlispor
Ankaraspor A. Ş. – 1461 Trabzon

30. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Adanaspor A. Ş.
1461 Trabzon – Şanlıurfaspor
Adana Demirspor – Orduspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Boluspor – Mersin İdmanyurdu
Samsunspor – Bucaspor
Balıkesirspor – Ankaraspor A. Ş.
Fethiyespor – Manisaspor
Denizlispor – Karşıyaka

31. Hafta

Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Fethiyespor
Şanlıurfaspor – Balıkesirspor
Mersin İdmanyurdu – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Manisaspor – Denizlispor
Karşıyaka – Adana Demirspor
Adanaspor A. Ş. – 1461 Trabzon
Orduspor – Boluspor
İstanbul BBSK – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Ankaraspor A. Ş. – Samsunspor

32. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Orduspor
1461 Trabzon – Mersin İdmanyurdu
Adana Demirspor – Manisaspor
Samsunspor – Şanlıurfaspor
Boluspor – Karşıyaka
Bucaspor – Ankaraspor A. Ş.
Balıkesirspor – Adanaspor A. Ş.
Denizlispor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Fethiyespor – İstanbul BBSK

33. Hafta

Şanlıurfaspor – Bucaspor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu – Balıkesirspor
Manisaspor – Boluspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Fethiyespor
Karşıyaka – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Adanaspor A. Ş. – Samsunspor
Orduspor – 1461 Trabzon
İstanbul BBSK – Denizlispor

34. Hafta

Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Manisaspor
Ankaraspor A. Ş. – Şanlıurfaspor
1461 Trabzon – Karşıyaka
Adana Demirspor – İstanbul BBSK
Samsunspor – Mersin İdmanyurdu
Boluspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Bucaspor – Adanaspor A. Ş.
Balıkesirspor – Orduspor
Denizlispor – TKİ Tavşanlı Linyitspor

35. Hafta

Fethiyespor – Denizlispor
Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
Mersin İdmanyurdu – Bucaspor
Manisaspor – 1461 Trabzon
Karşıyaka – Balıkesirspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Adana Demirspor
Adanaspor A. Ş. – Ankaraspor A. Ş.
Orduspor – Samsunspor
İstanbul BBSK – Boluspor

36. Hafta

Adana Demirspor – Fethiyespor
Boluspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor
Samsunspor – Karşıyaka
Bucaspor – Orduspor
Balıkesirspor – Manisaspor
Şanlıurfaspor – Adanaspor A. Ş.
Ankaraspor A. Ş. – Mersin İdmanyurdu
1461 Trabzon – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – İstanbul BBSK

37. Hafta

Faturavizyon Kahramanmaraşspor – Balıkesirspor
Fethiyespor – Boluspor
Denizlispor – Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu – Şanlıurfaspor
Manisaspor – Samsunspor
Karşıyaka – Bucaspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor – Gaziantep B. Ş. Bld. Spor
İstanbul BBSK – 1461 Trabzon
Orduspor – Ankaraspor A. Ş.

38. Hafta

Adanaspor A. Ş. – Mersin İdmanyurdu
Boluspor – Denizlispor
Samsunspor – Faturavizyon Kahramanmaraşspor
Bucaspor – Manisaspor
Balıkesirspor – İstanbul BBSK
Şanlıurfaspor – Orduspor
Ankaraspor A. Ş. – Karşıyaka
Gaziantep B. Ş. Bld. Spor – Fethiyespor
1461 Trabzon – TKİ Tavşanlı Linyitspor

Beğendiysen Hemen Paylaş